Valimiz Salih Ayhan, Mimar Sinan İlkokulu ve Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Valimiz Salih Ayhan, Mimar Sinan İlkokulu ve Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Valimiz Salih Ayhan, Mimar Sinan İlkokulu ve Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Valimiz Salih Ayhan, Mimar Sinan İlkokulu ve Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunu ziyaret etti. Ayhan’a Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım ve Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık da eşlik etti.
 
İlk olarak Mimar Sinan İlkokulunu ziyaret eden Valimiz Ayhan, Okul Müdürü Mustafa Mutlu ile bir süre görüşerek okulun durumu hakkında bilgi aldı. Daha sonra sınıfları ziyaret ederek bir süre öğrencilerle sohbet eden Ayhan, öğrencilere kitap hediye etti.
Sınıf ziyaretlerinin ardından okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelen Valimiz Ayhan, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Ayhan, okul binası ve çevresinde de incelemelerde bulundu.
Valimiz Ayhan, daha sonra Yıldırım ve Bozbıyık ile birlikte Şehit Cüneyt Erkan Ortaokulunu ziyaret etti. Okul Müdürü Kaya Yıldırım’dan okulun durumu hakkında bilgi alan Ayhan, daha sonra sınıfları ziyaret etti. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Ayhan, öğrencilere kitap hediye ederek bol bol kitap okumalarını istedi.
Daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden Ayhan, görüş, öneri ve talepleri dinledi. Ayhan, öğretmenlere Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 100. Yılı dolayısıyla bastırılan “Milli Mücadelede Sivas 108 Gün” kitabını hediye etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/valimiz-salih-ayhan-mimar-sinan-ilkokulu-ve-sehit-cuneyt-erkan-ortaokulunu-ziyaret-etti/icerik/3697 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.