Valimiz Salih Ayhan, Şarkışla’da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.

Valimiz Salih Ayhan, Şarkışla’da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.

Valimiz Salih Ayhan, Şarkışla’da Okul Müdürleri İle Bir Araya Geldi.

Valimiz Salih Ayhan, Şarkışla’da okul müdürleri ile bir araya geldi. Şarkışla Aşık Veysel Kültür Merkezi seminer salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Nebi Kaya, İlçe Kaymakamı Mehmet Erdem, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Ergen de katıldı.
 
Toplantıda konuşan Valimiz Ayhan, “Eğitimde olağanüstü yatırımlar yapıldı. Artık hiç bir mazeretimiz olamaz. Eğitimde iyi olursak her alanda başarılı oluruz. Yeni dönemde sizlerle birlikte özgün çalışmalar yapacağız.” dedi.
 
Daha sonra okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini de dinleyen Valimiz Ayhan, tüm okul müdürlerine Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 100. Yılı dolayısıyla 3. Baskısı yapılan Milli Mücadelede Sivas 108 Gün kitabını hediye etti.
 
Valimiz Ayhan ve protokol üyeleri toplantının ardından Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile yapımları tamamlanma aşamasına gelen Şehit Tuncer YİBO Kapalı Spor Salonu, Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Uygulama Cami İnşaatında incelemede bulundu.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/valimiz-salih-ayhan-sarkislada-okul-mudurleri-ile-bir-araya-geldi/icerik/3678 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.