Valimiz Salih Ayhan, Şehit Erdal Çetin İlkokulunu Ziyaret Etti.

Valimiz Salih Ayhan, Şehit Erdal Çetin İlkokulunu Ziyaret Etti.

Valimiz Salih Ayhan, Şehit Erdal Çetin İlkokulunu Ziyaret Etti.

Valimiz Salih Ayhan, Şehit Erdal Çetin İlkokulunu ziyaret etti. Ayhan’a İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, Müdür Yardımcımız Dursun Yıldırım ve Şube Müdürümüz Hülya Bozbıyık da eşlik etti. Okul Müdürü Ömer Doğan ile bir süre görüşen ve okulun durumu hakkında bilgi alan Valimiz Ayhan, daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere kitap hediye eden Valimiz Ayhan, bol bol kitap okumalarını ve çok çalışmalarını istedi.
 
Daha sonra okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden Valimiz Ayhan, öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Ayhan, öğretmenlere 4 Eylül Sivas Kongresi’nin 100. Yılı için Sivas Valiliği tarafından bastırılan “Milli Mücadelede Sivas 108 Gün” kitabını hediye etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/valimiz-salih-ayhan-sehit-erdal-cetin-ilkokulunu-ziyaret-etti/icerik/4026 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.