Yavuz Selim Ortaokulu, şiir dinletisi programı düzenledi.

Yavuz Selim Ortaokulu, şiir dinletisi programı düzenledi.

Yavuz Selim Ortaokulu, şiir dinletisi programı düzenledi.

Yavuz Selim Ortaokulu, şiir dinletisi programı düzenledi. Okul salonunda gerçekleştirilen programa Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, Milli Eğitim Şube Müdürümüz Abdullah Arslan, Okul Müdürü Halil Aydın, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. Öğrenciler programda; “Sol Yanım Acıyor Anne”, “Ben Seni Görmeden Sevdim”, “Sivas’ta Yoksul Çocuklar”, “Bayrak”, “Çanakkale” gibi çok sayıda şiir seslendirdi.
Program sonrasında konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, şiir ve Anadolu Türkülerini çok sevdiğini belirterek, programa katılmaktan büyük keyif aldığını söyledi.
 
Altınsoy; “Çocuklarımız, bizim tarihimizden gelen birçok destanı, olayı şiirlerle çok güzel bir şekilde anlattılar. Benim en çok sevdiği güzel sanatlar etkinliklerinden bir tanesi şiir, biri de Anadolu Türküleri. Dolayısıyla bu programa katılmaktan büyük keyif aldım. Bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize, okul müdürümüze, tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın okuduğu bu şiirler ülkemizin geleceğinin çok güzel olduğunu gösteriyor.” Dedi. 

 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/yavuz-selim-ortaokulu-siir-dinletisi-programi-duzenledi/icerik/1405 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.