Yenişehir Anadolu Lisesi öğrencisi şampiyon sporcular Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Yenişehir Anadolu Lisesi öğrencisi şampiyon sporcular Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Yenişehir Anadolu Lisesi öğrencisi şampiyon sporcular Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti.

Yenişehir Anadolu Lisesi öğrencisi şampiyon sporcular Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy’u ziyaret etti. Öğrencilere Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mesnet Aras, Okul Müdürü Ferhat Gencer, Müdür Yardımcısı Sevgi Alkış ve Beden Eğitim Öğretmeni Mustafa Alpan’da eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, bir süre öğrencilerle sohbet ederek elde ettikleri başarılar hakkında bilgi aldı.
Sakarya’da gerçekleştirilen Okullararası Wushu Şampiyonasında Türkiye birincisi olan 11. Sınıf öğrencisi Dürdane Alpayar, 20 Nisanda Milli takım kampına katılacağını belirtti. Alpayar, burada gerçekleştirilecek Milli Takım Kampı hazırlık sürecinin ardından 21 Mayısta Gürcistan’da gerçekleştirilecek Avrupa şampiyonasına katılacağını dile getirdi.
Antalya’da düzenlenen Bedensel Engelliler Atletizm Şampiyonasında Yüksek Atlama ve Cirit atma dallarında Türkiye birincisi olan 11. Sınıf öğrencisi Tarık Taha Buyrukoğlu ise aynı zamanda cirit atma branşında Türkiye rekorunu kırdığını belirtti.
Okullararası okçuluk şampiyonasında il birincisi olan 11. Sınıf öğrencisi Sena Özcan ise Nisan ayı sonunda Antalya’da yapılacak olan Türkiye şampiyonasında Sivas’ı temsil edeceğini söyledi.
Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy, “Ben sizlere ve sizleri hazırlayan değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Katılacağınız şampiyonalarda da en iyi dereceleri alacağınıza inanıyorum” dedi. Altınsoy, öğrencilerden sporun yanı sıra derslerine de ağırlık vermelerini istedi.
Altınsoy, daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. 

 
 
 
 

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/yenisehir-anadolu-lisesi-ogrencisi-sampiyon-sporcular-milli-egitim-mudurumuz-mustafa-altinsoyu-ziyaret-etti/icerik/1914 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.