Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.

Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, YKS Değerlendirme Toplantısında il merkezindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ve Anadolu İmam Hatip Liselerinin müdürleri ile bir araya geldi. Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Merkez Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde iki oturumda gerçekleştirilen toplantılara, şube müdürlerimiz Ayhan Bülbül, Resul Çatal, Mesut Kaş ve Bekir Dal’da katıldı.
Bir süre okul müdürleri ile sohbet eden Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, 2020 YKS’de Sivas’ın başarısının arttığına dikkat çekerek 2021 yılında gerçekleştirilecek olan sınava yönelik hazırlık çalışmalarına değindi.
Bu yıl hem LGS’de hem de YKS’de iyi bir başarı yakalandığını belirten Savaşçı, 2021 yılında gerçekleştirilecek sınavlara da en iyi şekilde hazırlık yapılacağını söyledi.
Savaşçı; “Önümüzdeki yıl LGS ve YKS’de daha iyi başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Hep birlikte eğitim de en iyiyi hedefliyor ve bu yönde gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ben geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın başarısı için emek veren, büyük bir özveri ile çalışan tüm öğretmenlerimize, okul idarecilerimize teşekkür ediyorum. Bu kapsamda uyguladığımız KÖPRÜ Projesi, bu yıl da daha kapsamlı olarak devam edecek. İnşallah, bu yıl 12’inci sınıf öğrencilerimizi kapsayacak bir çalışmayı da hayata geçireceğiz.” Dedi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/yuksekogretim-kurumlari-sinavi-yks-degerlendirme-toplantisi-yapildi/icerik/4309 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.