Yüz Yüze Eğitimde Alınacak Tedbirler Masaya Yatırıldı

Yüz Yüze Eğitimde Alınacak Tedbirler Masaya Yatırıldı

Yüz Yüze Eğitimde Alınacak Tedbirleri Değerlendirme Toplantısı Valimiz Salih Ayhan Başkanlığında gerçekleştirildi. Valilik toplantı salonunda gerçekleştirilen programda Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı, yüz yüze eğitimin yol haritası ile ilgili brifing verdi.
Toplantıya Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Vali Yardımcısı Çağlar Partal, İl Emniyet Müdürü Kenan Aydoğan, İl Jandarma Komutanı J. Albay İdris Tataroğlu, İl Sağlık Müdürü Selçuk Moğulkoç, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Doğan ve diğer yetkililer katıldı. İlçe kaymakamları ve kurum amirleri de toplantıya video konferans sistemi üzerinden katılım sağladı.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/yuz-yuze-egitimde-alinacak-tedbirler-masaya-yatirildi/icerik/4311 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.