Ziya Gökalp Ortaokulu´nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

Ziya Gökalp Ortaokulu´nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

Ziya Gökalp Ortaokulu´nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açıldı.

Ziya Gökalp Ortaokulu’nda 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı gerçekleştirildi. Okul salonunda düzenlenen fuarın açılışına Sivas Valisi Davut Gül, Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mücahit Gül katıldı. Vali Davut Gül, ilk olarak okul koridorunda oluşturulan “Şiir Sokağı’nın” açılışını gerçekleştirdi. Buradaki incelemelerinin ardından Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ile birlikte sınıfları ziyaret eden Vali Gül, bir süre öğrencilerle sohbet etti.
 
Vali Davut Gül, daha sonra okul salonunda oluşturulan 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı’nın açılışını gerçekleştirdi. Açılışın ardından Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Altınsoy ve Okul Müdürü Metin Arslan ile birlikte stantları gezen Vali Gül, öğrencilerin çeşitli alanlarda hazırladığı bilimsel proje ve çalışmaları inceledi.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/ziya-gokalp-ortaokulunda-4006-tubitak-bilim-fuari-acildi/icerik/1987 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.