Zübeyde Hanım Anaokuluna “Yeşil Bayrak” Ödülü

Zübeyde Hanım Anaokuluna “Yeşil Bayrak” Ödülü

Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Ahmet Çevik, Müdür Yardımcısı Burçin Demir ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı ziyaret etti.
Okulda yürütülen faaliyetler hakkında Savaşçı’ya bilgi veren Çevik, Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) öncülüğünde yürütülen Eko Okullar Programı kapsamında uluslararası düzeyde tanınan ve saygınlığı olan “Yeşil Bayrak” ödülünü almaya hak kazandıklarını söyledi. Çevik, çevreye duyarlı okulu simgeleyen bir eko-etiket olan “Yeşil Bayrak” ödülünü ve geçen sene Okullarda Orman programıyla kazandıkları “Kahverengi Bayrak” ödülünü Savaşçı’ya takdim etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Savaşçı, tebriklerini ileterek Yeşil Bayrak ve Kahverengi Bayrak ödüllerinin alınmasında emeği olanlara teşekkür etti.

Bu sayfada yer alan bilgiler https://sivas.meb.gov.tr/www/zubeyde-hanim-anaokuluna-yesil-bayrak-odulu/icerik/4262 adresinden otomatik olarak çekilmektedir. Alo Sivas sitesi içeriklere herhangi bir müdahalede bulunmamaktadır. İçerik alınırken yazılım yanlış alanları algılayarak alakasız içerik çekebilir. Bu nedenle detayları kaynak linkten okuyabilirsiniz.