Sivas'ın en etkili firma rehberi. - 27.09.2023

Anadolu Pansiyon

Adres
Demircilerardı Mahallesi. Ağbaba Sokak. No:2 Sivas
Telefon
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Sivas Anadolu pansiyon; çağdaş, ilkeli, demokratik yapısı , güvenilir, dürüst ve tecrübeli kadrosuyla erkek öğrencilere barınma hizmeti veren bir erkek öğrenci yurdudur.
Sivas Anadolu pansiyonun amacı yüksek standartlardaki hizmetleriyle misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak ve rahat ettirmektir.
Kurumsal standartları hedef alan pansiyonumuz sadece barınma anlamında değil öğrencilerin her türlü ihtiyacına cevap verecek bütün hizmetleri vermeyi temel ilke olarak kabul etmekte ve hizmet standartlarını bu hedefe göre dizayn etmektedir.
Bu bağlamda her yıl öğrencilerin ihtiyaç duyacağı unsurları tekrar gözden geçiren kurumumuz, yeni ihtiyaçları da gözeterek yıllık programını hazırlamakta ve öğrencilerin sorunsuz bir yıl geçirmeleri için tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Sivas Anadolu pansiyonun önceliği gerek öğrencilerin gerekse ailelerinin aklında oluşabilecek hiçbir soru işaretine mahal bırakmamak ve herkesin rahatça yaşadığı bir aile ortamı oluşturmaktır.

İlkesel hedeflerinin yanı sıra sıcak bir aile ortamı oluşturmayı da başaran ve bununla gurur duyan Anadolu pansiyon, sizlerin katılımıyla daha büyük bir aile olmayı hedeflemektedir.

Siz de evinizdeki sıcaklığı ve rahatlığı yaşamak istiyorsanız, sizi ANADOLU ailesine bekliyoruz.

Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon Anadolu Pansiyon

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Bildirimleri Aç TAMAM Hayır Teşekkür Ederim