Sivas'ın en etkili firma rehberi. - 01.12.2023

Telefonu bakıma vereceğim ama

Telefonu bakıma vereceğim ama

Telefonunuzu bakıma vereceksiniz ancak içerisinde bulunan resimlerinizi, videolarınızı, rehberinizi, uygulamalarını, size ait olan özel içerikleri kimsenin görmesini istemiyorsanız telefonunuzu bakım moduna alabilirsiniz.

Bunu için telefonunuzun ayarlar kısmında pil ve bakım ayarları denilen bir bölüm var. Buraya giriş yaparak bakım modunu aktif hale getirdiğinizde telefonunuz kapanıp yeniden açılacak ve sizin özel bilgileriniz görüntülenmeyecek. Telefonun ilk aldığınızda mevcut olan uygulamaları ve özellikleri ile telefonunuz açılacak. Bakım yapıldıktan sonra eski haline dönmek için ekranı yukarıdan aşağı kaydırıp bakım modundan çık seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Bakım modundan çıkmak için şifrenizi veya parmak izinizi okutarak bakım modundan çıkarabilirsiniz.

unutulmaması gereken bir konu, telefonunuzda hafıza kartı varsa mutlaka bakıma verirken hafıza kartınızı çıkarın öyle verin. Telefonunuzda yavaşlama veya donma sorunu varsa bu sorunun sebebi de büyük ihtimalle hafıza kartı kullanıyor olmanızdır. Hafıza kartları telefonlarda yavaşlamaya ve boyutuna bağlı olarak donmaya sebep olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Bildirimleri Aç TAMAM Hayır Teşekkür Ederim